Monika Lipska
Taniec, Fitness

Pasja, zaangażowanie oraz uśmiech – to właśnie tym zarażam podczas swoich zajęć w Studio Duczki. Moja historia ze sportem rozpoczęła się, kiedy miałam 9 lat. Moja mama zaprowadziła mnie na pierwsze zajęcia taneczne i tak już zostało. Wtedy, jako dzieciak, wiedziałam, że jest to moje miejsce! Ukończyłam LO o profilu artystycznym w Warszawie. W 2014 r. zostałam Instruktorem Rekreacji Ruchowej o specjalności Fitness. Posiadam tytuł Pedagoga Tańca, który otrzymałam na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, gdzie dalej kontynuuje kształcenie. Odbyłam wiele szkoleń m.in. ze stretchingu, czy też z fitness baletu.

Marta Lewandowska
Taniec

Od dziecka jestem związana ze sportem i tańcem, które zawsze odgrywały dla mnie ważną rolę. Sportowa przygoda rozpoczęła się od akrobatyki, poprzez gimnastykę artystyczną, taniec i siatkówkę.
Później zainteresowałam się fitnessem - różnymi jego rodzajami. Zumba okazała się najlepszym połączeniem tego, co uwielbiam: tańca i fitnessu.
Moim marzeniem z dzieciństwa było zostać trenerką, a spełniam je teraz 🙂
Zostałam instruktorką Zumba Fitness, aby móc dzielić się swoją pasją z innymi i przekazywać mnóstwo pozytywnej energii. Zapraszam serdecznie na zajęcia zumby - świetną zabawę i energetyczny trening cardio. 

Rafał Pałaszewski
Taniec, Fitness

Marzena Szajna
Fitness

Marzena specjalizuje się w zajęciach TBC, ABT, Tabata, Zdrowy kręgosłup, Pilates, Body Ball&Taśmy. Energiczna i pełna optymizmu Fitness Mama dwóch synków. Ponad 15 lat temu odnalazła swoją największą pasję - fitness, który stał się jej sposobem na życie i osiągnięcie harmonii duszy i ciała. Umiejętnie i z radością łączy pracę instruktora i rodzinę. Podczas prowadzonych przez siebie zajęć zwraca szczególną uwagę na poprawność techniczną wykonywanych ćwiczeń oraz odpowiednią intensywność.

Dominika Orłowska-Mikiewicz
Joga

Jestem certyfikowanym nauczycielem Jogi RYT 200 i członkiem międzynarodowej organizacji Yoga Alliance.
Ukończyłam również kurs MBSR (Mindfullness-Based Stress Reduction) i prowadzę ćwiczenia uważności oraz medytacji.
Styl jogi, w którym się specjalizuję, to Vinyasa.
Moim mottem jest: „Joga kocha każde ciało, a każde ciało kocha jogę”.
Z wykształcenia jestem psychopedagogiem kreatywności i trenerem umiejętności miękkich. Uwielbiam pracę z ludźmi i potrafię stworzyć bezpieczną, przyjazną, ciepłą przestrzeń do ich rozwoju.

Paweł Marek
Fitness

Żołnierz Wojska Polskiego, trener personalny, instruktor samoobrony, dietetyk, rehabilitant.
Specjalizujący się w treningu funkcjonalnym, kalistenice, systemach podwieszanych, bodyweight, crossie oraz treningach wzmacniających i wytrzymałościowych.

Agnieszka Komosa
Taniec